Darmowa bramka sms


Zamów jedzenie online z dowozem do domu lub pracy.


Panel zamówień - pełna kontrola nad terminową realizacją zamówień z Naszego serwisuDla Dostawców przygotowaliśmy funkcjonalne narzędzie - Panel zamówień, dzięki któremu w prosty i wygodny sposób można zarządzać realizacją zamówień złożonych w Naszym serwisie. System prezentuje zamówienia chronologicznie wg daty dostawy oraz informuje dźwiękiem o nowych i niezrealizowanych zamówieniach. Bardzo pomocne jest również scalanie zamówień wg adresu dostawy. Dodatkową i przydatną funkcją jest wydruk mapy dojazdowej do Klienta wraz z informacjami o zamówieniu. Panel zamówień jest dostępny jako usługa dodatkowa. Można ją aktywować po zalogowaniu do swojego panelu zarządzania usługami. Zapraszamy do aktywacji.

Kreator stron - stwórz stronę z menu Twojej restauracji z funkcją zamówień onlineTylko u Nas szybko i wygodnie stworzysz samodzielnie stronę internetową z menu Twojej restauracji. Kreator stron jest dostępny dla Dostawców jako usługa dodatkowa. Można ją aktywować po zalogowaniu do swojego panelu zarządzania usługami. W chwili aktywacji Dostawcy otrzymują własną stronę, z własnym adresem, prezentującą dodane oferty przypisane do strony. Każda oferta posiada wbudowane mechanizmy marketingu socjalnego. Domyślnie witryna posiada atrakcyjną szatę graficzną, funkcję zamówień online oraz wydruku menu. Wygląd można samodzielnie edytować w panelu edycji, zmieniając grafiki i tła, dodając logo oraz edytując treści informacyjne. Stronę można podpiąć pod własną domenę. Zapraszamy do aktywacji. Przykładowa strona - www.demo.smacznie24.pl

System zamówień online - bez umowy, bez prowizji, bez dodatkowych kosztów ! ! !Dla lokali gastronomicznych z dowozem jedzenia do Klienta oferujemy system zamówień online z darmowymi powiadomieniami o nowym zamówieniu na sms oraz email. System jest aktywny zaraz po rejestracji ... bez podpisywania umowy, bez prowizji oraz bez dodatkowych kosztów. Dostawcy jako usługę dodatkową mogą aktywować Panel zamówień, dzięki któremu w prosty i wygodny sposób mogą zarządzać realizacją zamówień złożonych w Naszym serwisie. System prezentuje w nim zamówienia chronologicznie wg daty dostawy oraz informuje dźwiękiem o nowych i niezrealizowanych zamówieniach. Zapraszamy do rejestracji.

Darmowa prezentacja menu Twojej restauracji w serwisie www.dowozimyjedzenie.plTylko u Nas menu Twojej restauracji jest dodatkowo prezentowane w serwisie www.dowozimyjedzenie.pl. Dzięki usłudze dotrzesz do większej liczby Klientów, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Usługa jest aktywna zaraz po rejestracji i aktywacji konta w Naszym serwisie.